Kurumsal


Hakkımızda
 

İstanbul'da çorbayı ve sakatatı sevdiren mekan olmak için, özverili çalışmamızı ve kalite odaklı hizmet anlayışımızı birleştirdik. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek, rahat edebileceğiniz bir ortamda en iyi tatları sizlere ulaştırabilmek için tüm gayretimizle, titizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışıyoruz. Uzun yıllardır kalitesinden ödün vermediğimiz menümüz de geleneksel et kültürünün tatlarını yeni lezzetlerimizle birleştirip size sunduk.

 

Taze ve lezzetli menümüzde, işkembe çorbası, kuzu kelle paça çorbası, tuzlama çorbası, dana ayak paça çorbası, damardan tuzlama çorbası, şirden tuzlama çorbası, köy tavuğu çorbası, mercimek çorbası, ciğer, yaprak ciğer, halka kokoreç, ince kıyım kokoreç, yarım kuzu kelle, köfte, muhteşem mantı ve salata ile ”geleneksel lezzetler”i damaklarınıza taşıyoruz. 

 

Birbirinden güzel nefis tatlılarımızla  yemeğinizin ardından lezzet şölenini devam ettirmeye ne dersiniz?

Ustalarımızın yıllar boyu edindiği deneyimli tatları sizler ile buluşturmak için, sizleri Şöhret İşkembe Kelle Paça’ya bekliyoruz. Dilerseniz bu deneyimi evinizde ve iş yerinizde de yaşayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bize sipariş hattımızdan kolay ve hızlı şekilde ulaşmak.